Отзыв о группе :) Гайдай Юлия Викторовна ("Основы менеджмента")

 

Отзыв о группе :) Гайдай Юлия Викторовна ("Основы менеджмента")
“У тебе будуть успіхи та невдачі, піднесення та падіння, захоплення неосяжним та розчарування з осягнутого. Ти ніколи не зазнавайся успіхом і не падай у відчай від невдачі, а все пробивайся вперед. Думай про велике, а починай з малого…”

Тарас Бульба


В одному куточку нашого великого і гарного міста розкинув свої шати затишний і світлий КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО - ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ.
Проте, можна збудувати гарну будівлю, зробити ремонт, обладнати установу сучасною технікою, модернізувати бібліотеку, та найголовніше це студенти, які навчаються в КНТЕУ і створюють єдину і дружню родину. Так одного дня у вересні 2005 року мені пощастило познайомитись зі студентами третього курсу, 4- групи ФАКУЛЬТЕТУ ГРОМАДСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ ТА ГОТЕЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА. Під час першого нашого заняття з курсу “Основи менеджменту” ми провели знайомство і визначили, що найбільше в житті вони цінують порядність, добро, справедливість, повагу, щирість… З точки зору менеджменту студентам імпонує головне правило моралі за Ніколло Маккіавелі :“Не чини з іншими так, як не хочеш щоб вчинили з тобою”. Мабуть мені пощастило, що я познайомилася з цими студентами вони веселі, талановиті, співучі, розумні, сміливі, цікаві, допитливі, завзяті, самостійні.
Провівши з групою тест на визначення особистісних якостей я дізналася про студентів іще більше і зіштовхнулася безпосередньо з їхнім світоглядом. Питання були доволі простими, але як мені здалося кожен відповів про себе щиро і доволі цікаво. Дуже сподобалося те, що всі відповіді несли у собі доброту і відзивчивість. Крім того сподобались девізи життя студентів, зокрема: “Життя не таке просте, як здається. Воно набагато простіше”, “Роби, що маєш – і будь, що буде”, “Все, що потрібно – не складно. Все, що складно – не потрібно”, “Все, що робиться, стається на краще!”, “Кожній справі віддавайся на всі 100”
Життя кожної людини від самого її народження проходить серед людей. Без їхньої допомоги вона не може нічому навчитися ні їсти, ні ходити. Дуже важливо щоб молода людина на перших кроках свого життя зустрічала ввічливих, добрих, дбайливих людей. Саме з такими людьми можна пізнати справжні істини життя: Добро, Красу, Любов до людей. Тому я бажаю цим студентам зустрічати не лише в цьому університеті, але і взагалі на своєму життєвому шляху саме щирих, доброзичливих, порядних людей, які б допомагали розвивати і надалі притаманну їм неповторність і індивідуальність. Пізнання інших робить нас людиною, а пізнання себе – особистістю.
Щось таке захоплює мене в цих студентах і я сподіваюсь, що не випадково. Їхня комунікабельність, доброзичливість, повага і безумовно знання менеджменту, для мене будуть найбільшою нагородою, як для викладача.

Ексклюзивно для неповторної 4- групи, 3-го курсу ФРГТБ від асистента кафедри менеджменту Гайдай Юлії Вікторівни.


Создан 10 фев 2006  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником